Aktualizované fotky z FB

Judo Klub Jablonec n. N.

Organizujeme sportovní klub pro děti a mládež zaměřený na výuku juda a sebeobrany. Účastníme se turnajů a soutěží v judu.
Vršovicky pohár družstev
4.12.2020

Soutěž jsme obsadili v družstvech U9 a U11 a v obou kategoriích jsme obsadili PRVNÍ místo v konkurenci 4 (U9) resp. 6(U11) družstev! . 💪👍. Navic první zkušenosti v soutěži teamů a skvělá reprezentace našeho judoklubu!
Memoriál Ing. Věry Pelantové

Hezké odpoledne, dnes jsme se zúčastnili komorních, ale velice dobře uspořádaných závodů v Semilech. Naši závodníci a závodnice se dobře poprali a získali další cenné zkušenosti 🙂

Ulč Vít 1.místo

Příští víkend se zúčastníme posledních závodů v letošním roce a to Pražského adventního poháru.
Samurajska katana-Jičin - 3.kolo

Posledniho kola soutěze se z naše klubu zúčastnilo celkem 24 judistů a judistek a ve fakt silné konkurenci téměř 500 závodníků podali výborné výkony.

Navic, po 3 kolech soutěže jsme v kategorii mláďát i žáků obsadili DRUHÉ místo! 💪💪 ( Lepší v obou kategoriích bylo Academy

Dobrý den všem,

v sobotu 19.11.2022 jsme vyjeli na závody do nedalekého Turnova, kde se uskutečnil Podzimní pohár pro kategorie U9,U11,U13 a U15 a naši svěřenci opět patřili k nejúspěšnějším, ikdyž konkurence byla velká 🙏🥋

Jakub Ryba 1.místo
Lucie Žižková 5.místo (prala se ve vyšší hmotnostní kategorii)
Zuzana Melšová 1.místo
František Musil 4.místo

Starší žáci a žákyně U15
Valešová Justýna 2.místo
Benkovský Daniel 7.místo

Děkujeme všem za skvělou reprezentaci našeho oddílu a nadcházející víkend nás čeká závěrečné III.kolo Samurajské katany v Jičíně!
Dobré ráno,

druhá část výpravy vyrazila na Mezinárodní velkou cenu do Galanty (Slovensko), které se zúčastnilo celkem 615 závodníků ze 49 oddílů a 7 zemí - Estonsko, Ukrajina, Rumunsko, Rakousko, Česká Republika, Slovensko, Maďarsko.!