Aktualizované fotky z FB

Judo Klub Jablonec n. N.

Organizujeme sportovní klub pro děti a mládež zaměřený na výuku juda a sebeobrany. Účastníme se turnajů a soutěží v judu. Děkujeme Statutárnímu městu Jablonec nad Nisou za podporu činnosti Judo klubu Jablonec nad Nisou, z.s. v roce 2022 z rozpočtu města.
Velká cena Ústí nad Labem - den druhý 🤟

Dnes soutěž pokračovala kategorií U10 a všichni naši svěřenci dosáhli na některý z cenných kovů 💪

Příští víkend čeká výběr žactva turnaj v Erfurtu 🇩🇪
Judo Klub Jablonec n. N.Judo Klub Jablonec n. N. is feeling amused.
VC Ústí nad Labem

U12
A. Bernatová 1.misto, M. Baňasová 1.místo,
E. Lánová 3.misto, T.Valtrová 3.misto, M.Hozda 3.misto, V.Kohler 5.místo, V. Fišer bez umistění.
U14
Vít Ulč 2.misto.

Snažili se všichni, někteři si vybrali slabši chvilku. Soupeři byli kvalitni, někdy silnější nebo zkušenějši, takže motivace k treninku jako hrom👊. Zitra držíme palce ''U desítkám '' !
Dobrý den,

v sobotu 29.04.2023 se naši svěřenci zúčastnili Sokol Judo Cupu v Bratislavě. Naše 9 členná výprava si ze Slovenska veze domů 8 cenných kovů 🙂 Závodů se zúčastnilo celkem 364 judistů a judistek ze 41 oddílů a 6 zemí (Česká Republika, Slovensko, Polsko, Rakousko, Maďarsko, Ukrajina).