Aktualizované fotky z FB

Judo Klub Jablonec n. N.

Organizujeme sportovní klub pro děti a mládež zaměřený na výuku juda a sebeobrany. Účastníme se turnajů a soutěží v judu.
CO VIDí COVID na Střeláku...
...a závěrečný chorál....NA ZÁKAZ ZPĚVU V NAŠÍ JUDOARÉNĚ...nedbáme
Dnes v Judoareně proběhlo 2.kolo 1.ligy mužů. Náš team nezaváhal a porazil družstva Hradce Králové, Příbrami i Prachatic! Celkově jsme skončili na 7.místě, což považujeme za pěkný výsledek. I v příštím roce tak bude v Jablonci 1. liga judo😁. Za náš úspěšný team nastoupili Ledvinka💪, Macho💪, Man💪, Liška💪, Sobota💪, Pikora💪, Valeš💪, Dubovyk💪 a John 💪 .
Judo Klub Jablonec n. N.Judo Klub Jablonec n. N. is in Poznan, Poland.
OLYMPIC CAMP, POZNAŇ
25.10 - 27.10.2020 🥋❤️

Dne 25.10 se naše 5-ti členná výprava vydala na Olympijský camp do Poznaně, kde si zde mohli zatrenovat s FABIO BASSILE @fabiobasile66 ( Olympijský vítěz, ve váze do 66kg, 2016). Náplň tohoto campu byla technika a randori.

Fabio má trochu jiný styl juda a to mě na tom fascinuje, techniky byly super, jsem ráda že jsem se tohoto campu zúčastnila. Komentovala: @_machkovaa_

Camp se polským judistům povedl @akademia_judo_poznan
Matěj, Kamča a Máňa se ještě zúčastnili soutěže v týmech společně s nizozemskými judisty a vybojovali krásné 1. místo 🏆🥇, jsem na ně pyšná.
Komentovala: @e.koubkova

“Příště pojedeme znovu !”
Tato slova zazněla od trenéra Pavla “Ďuryho” Murky ✌🏼

JK JABLONEC 🇨🇿
Ozvala se polská výprava!!!
Slova trenéra Pavla:
"Včera jsme toho stihli hodně. Dopolední i odpolední trénink s Fabiem byl zaměřen na boj v postoji s přechody na zem a následné nasazení držení. Mezi tréninky byl vložen turnaj družstev, kde jsme se spojili judisty z Holandska. Turnaj jsme vyhráli a převzali pohár od Fabia Basilea. "